موسوی و کروبی را راحت بگذارید،رهبر جنبش سبز منم!

امروز هر همراه جنبش  می تواند رهبر آن هم باشد.موسوی و کروبی البته نمایندگان جنبش هستند ولی جنبش بدون آنها نیز به راه خود ادامه خواهد داد و در عین حال هر گونه تعدی به آنها جنبش را راسختر و مصمم تر به راهی خواهد کشاند که همان نهادن نقطه ای به پایان  جمله ناتمام  جمهوری اسلامی است. آنها آخرین کسانی هستند که با زبان اصلاح با نظام سخن می گویند و بازداشت و شکنجه و احتمالن اعتراف به کارهای ناکرده در واقع سوزاندن آخرین بقایای نظام در آتش توهم است.

یک سال پیش وقتی که صحبت ازسازمان یابی شبکه ای شد ، خیلی ها در حاکمیت آن را نگرفتند، زیرا برای کسانی که یک رهبر دارند و علی خامنه ای را به عنوان رهبر خود پذیرفته اند،  قابل تصور نیست که چنین جنبشی بی سر و در عین حال یا هزار سرتو در تو! امکان پذیر باشد. آنها نفهمیده اند که

آقای موسوی زاده جنبش است نه زاینده آن! آقای کروبی از دل این جنبش کروبی شد نه جنبش از دل کروبی! کسانی که این حکایت ساده را نمی دانند، فکر می کنند با محدود و در بند کردن موسوی و کروبی جنبش بی سر خواهد شد و هر کس بخانه خود خواهد رفت و حکومت ظلم و دروغ تا سالها به خوبی و خوشی حکومت خواهد کرد. باید گفت! در این یک سال که شما مشغول بگیر و ببند و تجاوز و کشتار بودید، در این یکسال عمری بر ما گذشته است. در این یک سال عمری بر جنبش دموکراسی خواهی مردم ایران گذشته است. در این یکسال جنبش آموخته است که چگونه می توان ذره ذره توان و نیرویتان را بگیرد و به سر گیجه تان بیاندازد. یک سال به اندازه عمری از ما گذشته است و امروز همه جا هستیم و هیچ جا نیستیم. در این یکسال ما افزون شده ایم و شما آب رفته اید. و از همین بابت عصبی و دستپاچه سر به دیوار می کوبید، گاهی جلوی خانه کروبی پشتک و وارو می زنید و زمانی به فکرتان می رسد مهندس موسوی را محدود کنید. گاهی از امام زمان یاری می طلبید و زمانی به دامن کوروش می آویزید. باز باید گفت که برای این بازی ها دیر شده است و شما بیشتر از همیشه در عرض این یک سال، مشروعیت خود را در میان مردم از دست داده اید.مشروعیت چیست؟ مشروعیت یعنی که هر فردی در یک مملکت احساس امنیت کند و در زمان خطر به ماموران حکومتی مثل پلیس و نیروی انتظامی رجوع کند. مشروعیت یعنی اینکه وقتی رئیس یک مملکتی حرف می زند حرفش ارزش داشته باشد و مردم با اشتیاق گوش کنند.مشروعیت یعنی اینکه مردم به نمایندگان و وکلای مجلس اعتماد داشته باشند و مشکلات خود را با آنها در میان نهند.مشروعیت یعنی اینکه هم شاکی و هم متهم اطمینان داشته باشند در دادگاه به شکایت آنها با بی طرفی رسیدگی خواهد شد .مشروعیت یعنی اینکه قضات دادگاه استقلال داشته باشند و یک مامور امنیتی نتواند به آنها رای دیکته کند. و بسیاری موارد دیگر که اعتماد مردم را به نظام از میان برده است.

من هم اینجا که نشسته ام و بسیاری دیگر همانند من در آن واحد رهبر و رهرو این جنبش هستیم.برایتان عجیب است نه؟

Advertisements

2 comments

 1. مزدک · سپتامبر 17, 2010

  هم وطنان گرامی: برای «مصدق زمان» خود، موسوی و «فاطمی زمان» خود، کروبی به ایستد و اشتباه تاریخی 28 مرداد را دچار نشویم هرچند، هرچند، هر چند،هرچند(به توان n ) دارای اندیشه های دگرگونه باشیم، رشد دگر اندیشی در زمان «مصدق ها» امکان دارد و فراماسون جهانی چپاولگر منابع ما، این را نمی خواهد.….مزدک
  عکسهای جدید روبوسی مصباح و رفسنجانی را دیده اید؟ دوستان گرامی، دو طیفی را که سردار «مشفق» در گفتار خود تمیز میدهند، بسیار گفتاری عامیانه است و در سطح درک ایشان و در محیط در خود گرایی که ایشان فعالیت و رشد داشته اند میباشد و هیچ انتقادی از وی نیست، و نباید باشد (و منطقی نیست). دوستان گرامی با نگاهی از بالا، دو لژ متمایز فراماسونی هستند، یکمین: لژ “حجتیه” به استاد اعظمی مصباح یزدی و نوچه هایش حسینیان ، ریشهری، سعید امامی(به درک رفته)، مرتضوی، رادان، فیروز ابادیفاحمدی نژاد و ……..که مجموعه ای از اندکی از روحانیون و بیشترین واعظان مذهبی(روزه خوانان)،و بیشماری از نظامیان جوان و قاضیان جوان، نفوذی(در 30 سال اخیر) بدون سابقه انقلابی میباشند. و دومین لژ فراماسونری «اسد ابادی» که مختص به روحانیون، به استاد اعظمی ، مهدوی کنی، ناطق نوری، رفسنجانی و طبسی و… ….میباشد. چند سالی است که تاریخ مصرف کاربری لژ «اسد ابادی» از دیدگاه فراماسون لندن تمام شده و لژ جوان و خوشونت باری چون «حجتیه» لازم است تا با سرکوبی مستقیم و و اشکار نخبگان و وطن پرستان ،برای چپاول منابع ایران بکار گرفته شود، بیشترین روحانیون «مراجع تقلید» با این لژ کشتارگر «حجتیه» مخالفند یا از ان دوری میجویند. هرچند که فراماسیون لندن این لژ را نیز پس از چند سالی به زباله دان تاریخ خواهند فرستاد، چنانچه «لژ پهلوی» را فرستاد. دوستان برای «مصدق زمان» خود، موسوی و «فاطمی زمان» خود، کروبی به ایستد و اشتباه تاریخی را دچار نشویم هرچند، هرچند، هر چند،هرچند(به توان n ) دارای اندیشه های دگرگونه باشیم، رشد دگر اندیشی در زمان «مصدق ها» امکان دارد و فراماسون جهانی این را نمی خواهد.….
  مزدک

 2. آریو · سپتامبر 19, 2010

  من بازهم تنهام. بدتر از قبل. فاجعه‌است.
  http://drario.wordpress.com/2010/09/19/again-im-lonely/

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s