جنبش نجیب سبز ایران کمر به غارت دلها بسته است، نه مغازه ها!

فارس نیوز و کیهان برای واقعی جلوه دادن تئوری رهبر ی که مدام اشتباه می کند به عکس دزدی روی آوردند تا  وقوع بیداری اسلامی را در انگلیس ثابت کنند  و الحق ثابت کردند !!

جنبش نجیب سبز ایران جنبش مردم نجیب ایران است، جنبشی که کمر به غارت دلها بسته است، نه مغازها. میلیونی به خیابانها آمدیم  تا با خطر کردن جانمان کمی آزادی بخریم.

برای اعتراض به تقلب در انتخابات، میلیونها نفر به خیابان آمدند ، بدون اینکه حتی یک مغازه غارت شود. با این حال نیروهای مسلج بروی مردم آتش گشودند و تک تیراندازان قلب و سر جوانان برومند ایران زمین را هدف قرار دادند. هنوز فیلمی را که مزدوری به دست مردم افتاده بود بیاد دارم که چگونه به او آب نوشاندند و زخمهایش را مرهم نهادند. هنوز بیاد دارم که قاتل ندا را تنها با گرفتن کارت شناسایی اش رها کردند تا با پررویی کثیفی به سیمای اسلامی بیاید و طلبکارانه مدعی شود.

چگونه است که در بیداری اسلامی انگلیس دهها مغازه غارت شد و دهها نفر را لخت کردند ولی در راهپیمایی اعتراضی جنبش سبز با وجود حضور میلیونی که می توانست به هرج و مرج کشیده شود، چنین وقایعی رخ نداد؟

جنبش سبز به راستی که غارتگر دلهاست و بیداری اسلامی در انگلیس غارتگر مغازه ها ، هر دو غارتگرند ولی تفاوت میان ماه من تا ماه گردون، تفاوت از زمین تا آسمان است

Advertisements

One comment

  1. انتشار آکاهی · اوت 28, 2011

    همانطور كه نفت آتش مي گيرد و آتش گرفتن از مشخصات اصلي آن است، فرقه هم ديگران را نفي مي كند. اما در جمعيت ال ياسين خودِ نفي، نفي شده بود. رد كردن و محكوم كردن ديگر انديشه ها و جريانات مردود بود. تنوع انديشه ها و گوناگوني افكار بالا بود. اين اتفاق در اكثر الاهيون و ال ياسين هم رخ داده بود. آنها هم تك فكري و تك اعتقادي نبودند و ما با احياء فرهنگ تفكر و آموزش روش هاي تفكر و سؤال سازي و برگزاري كارگاههاي تفكري و مناظره و توصيۀ به آن، به اين فضاي تحقيق و تفكر و انديشه ورزي، ميدان بيشتري مي داديم.
    http://www.abarensan.blogsky.com

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s